16 Aralık 2016 Cuma

Max Factor Face Finity All Day Flawless 3in1 Fondöten


Merhabalar, bugün Max Factor Face Finity All Day Flawless 3in1 Fondötenden bahsedeceğim. Öncelikle belirtmeliyim ki cilt tipim karma ve sivilce sorunum yok. Ten ürünleri her cilt tipinde aynı sonuçları vermeyebilir. Max Factor Face Finity All Day Flawless 3in1 Fondötenin en açık "warm almond 45" rengini kullanıyorum. Geniş renk skalasına sahip değil. Bileğimde denediğimde ten rengime biraz koyu gibi görünse de, yüzüme uyguladığımda cilt tonumla bütünleşiyor. En sevdiğim özelliklerinden biri, mat fondötenler gibi kalın ve pudralı bitiş sağlamaması. Aydınlık ve kadifemsi bitiş sağlıyor. Uyguladıktan hemen sonra sabitleniyor. Benim tenimde alerjik reaksiyona sebep olmadı.


3in1 ; Baz + Fondöten + Kapatıcı
Sevdiğim diğer özelliği, extra baz ve kapatıcı uygulamaya gerek yok. Fondöten orta kapatıcılığa sahip. Baz içeriği sayesinde uzun süre parlama veya kusma yapmadan kalıyor. Ten makyajında fazla ürün kullanmayı sevmeyenlerin bu fondöteni seveceğini düşünüyorum. 


SPF20 güneş koruması içeriyor. 30 ml pompalı cam şişede. Kullanım ömrü ise 12 ay. Şişenin arka kısmında fondötenin içeriği yazmıyor. Genel olarak, Max Factor Face Finity fondöten sevdiğim ve tekrar tercih edebileceğim fondötenler arasına girdi. 


Okuduğunuz için çok teşekkürler! Sorularınız varsa yorum bırakmayı unutmayın. Bir sonraki yazımda görüşmek üzere.

Beni sosyal medyada takip etmeyi unutmayın!
İnstagram | Facebook | Twitter | @makyajkadini
Snapchat | busrayondemir


Büşra Yondemir

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder