21 Nisan 2016 Perşembe

Onyuzmilyonoje Bursa Blogger ŞenliğiMerhaba! Geçtiğimiz haftasonu onyuzmilyonoje Gülşah Hanım'ın düzenlediği Bursa Blogger Şenliğine katıldık. Benim katıldığım ilk etkinlik olduğu için oldukça heyecanlıydım. Sosyal medya hesaplarından ve bloglarından takip ettiğim bloggerlarla tanışma fırsatı buldum. Gülşah Hanım'a verdiği emeklerden dolayı, bu güzel etkinlik için çok teşekkür ederim. Mekan sponsorumuz Crowne Plaza Bursa idi. Bizim için güzel bir salon hazırlamışlardı. Otele vardığımız ilk andan itibaren bizimle çok ilgilendiler. Hazırladıkları ikramlar muhteşemdi. Crowne Plaza Bursa ' ya herşey için teşekkür ederim. Kraliçe Organizasyon Kübra Hanım muhteşem bir masa hazırlamıştı. Pastel renklerde balonlar, mumlar çiçekler ve balonlarla uyum içerisinde tüllerle süslenmiş masaya bayıldım. Mekan dekorasyonu için Kraliçe Organizasyona teşekkürler.

Mükemmel pastamızı ve üzerinde blog isimlerimiz yazan kurabiyelerimizi Evde Kurabiye Bursa Müjgan Hanım'dan. Müjgan Hanım etkinliğimize özel nefis çikolatalı bir pasta yapmış. Pastanın çikolatalı olması beni cezbetti :) Kurabiyem ise çok güzel görünüyor kıyamadım yemeye :) Sanırım bu güzel etkinliğin anısına saklayacağım. Müjgan Hanım ellerinize sağlık çok teşekkür ederim. Özel günlerde ve organizasyonlarda, pasta ve kurabiyeleriniz için Müjgan Hanım'ı gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.Masaların üzerinde etkinliğimize özel kupalar ve gül şeklinde sabunlar bizleri bekliyordu. Özlem Sabun çok teşekkür ederim.Organizasyon Gülşah Hanım'ın açılış konuşması ile başladı. Ardından sunum yaparak markalarını ve ürünlerini daha iyi tanımamızı sağlayan firmalar bizimleydi. İlk olarak Thalia Kozmetik ' ten Funda Hanım bizlere markayı tanıtan sunumunu yaptıktan sonra hepimizin saç tiplerine göre hazırlanan paketlerimizi teslim etti. Şampuanımı kullanmaya başladım bile. Yakında blogumda bahsedeceğim. Thalia Kozmetik ve Funda hanıma emekleri için çok teşekkür ederim. Thalia Kozmetik


Ardından Skincode ve Uriage markalarını ve ürünlerini tanıma fırsatı yakaladık. Esra Hanım anlaşılır ve merak uyandıran bir sunum hazırlamıştı. Esra Hanım birini sunum sırasında, Skincode markasının hediye ettiği ürünlerden birini denememizi istedi ve gerçekten anlattığı kadar güzel bir ürün olduğunu gördük. Skincode ve Uriage markalarını çok merak etmeye başladım. Ürünleri en kısa zamanda denedikten sonra blog yazısını hazırlayacağım. Esra hanım'a çok teşekkür ederim.
Skincode ve Uriage


Son olarak Farmasi Kozmetikten Marmara bölge müdürü Figen Hanım ve Olca Hanım bizimleydi. Figen Hanım Farmasi markasını tanıtan sunumunu yaptıktan sonra, 'Neden bu zamana kadar Farmasi ile tanışmadım?' diye sordum kendime. Farmasi ile tanıştırdığı için Figen Hanım'a çok teşekkür ederim.
Farmasi Kozmetik

Sunumlar bittikten sonra Crowne Plaza Bursa'nın hazırladığı harika ikramlar eşliğinde sohbet etmeye başladık. New Obsessions bizlere flash tattoo uygulaması yaptı. Dövmelere bayıldım! 
Sosyal Medya Kafe Sibel Hanım responsive tasarım çekilişi düzenledi. Çekilişi kazanan nailartinwonderland tebrik ediyorum. Bu çekiliş için Sibel Hanım'a çok teşekkür ederim.Gülşah Hanım pastamızı kesti ve mükemmel pastanın tadına baktık. Sadece tadına baktık demesem daha doğru olacak sanırım. Diyet filan kalmadı koca bir dilim pastayı afiyetle yedim :) Çok güzel insanlarla tanıştım. Sohbet ettik fotograflar çekildik. Herşey harikaydı!       Crowne Plaza'da harika Bursa manzarasında fotograf çekilmesem olmazdı :)


Bize hediyeler gönderen sponsor firmalarımıza bir sonraki yazımda yer vereceğim. Bursa'dan ve farklı şehirlerden gelen arkadaşlarıma çok teşekkür ederim. Sizlerle tanıştığım için mutluyum. Tekrar görüşmek dileğiyle. 

#onyuzmilyonoje
#bursabloggersenligi
#bloggerlarcrowneplazada


Onyuzmilyonoje ile Bursa Blogger Şenliğine Katılan Blogger Arkadaşlarım

Gülşah Meral  www.onyuzmilyonoje.com
Filiz Şahinwww.makyajkelebegi.com
Ebru Güzeywww.hayatimakyajla.com
Gülşah Önenwww.gulsahonen.com
İrem Özkerwww.audreyinsekerleri.blogspot.com
Başak Çelikwww.gokkusagininustunde.com
Nagehan Ögewww.asortik.blogspot.com.tr
Hümeyra Biçerwww.makyajodasi.net
Buket Boydaşwww.birbuketkozmetik.com
Zeynep Betül (instablogger)www.instagram.com/benimelim
Selma Çiçekdalwww.ojelerfora.tumblr.com
Fatma Ardalıwww.fatmaardali.com
Gamze Çelikdemirwww.gamzecelikdemir.com
Aycan Özcanwww.aycanhayatadair.com
Özlem Öztürk Vatanseverwww.modalizaa.com
Fatma Özkanwww.makyajinkimyasi.blogspot.com.tr
Sena Dursunwww.nypdsena.blogspot.com.tr
Yasemin Akçinwww.gulumseyuzume.blogspot.com.tr
Mehtap Türkeliwww.asimetrikblog.blogspot.com
Sibel Ordueriwww.sosyalmedyakafe.com
Çiğdem Mıhlıoğluwww.benimdunyamdaben.blogspot.com.tr
Büşra Yondemirwww.makyajkadini.blogspot.com.tr
Alicewww.nailartinwonderland.blogspot.com.tr
Şeyma Kaşifoğluwww.makyajveotesi.blogspot.com.tr
Evrim Akdağ Gülerwww.divadonnabella.com
Fulya Küçükaksoywww.fulyakucukaksoy.com/
Kübra Sayınwww.kubrasayin.com
İrem Gökçewww.benrujumvealligim.biz
Emine Duraliwww.mavilavantaa.tumblr.com
Betül Azgınwww.betuldiyorki.blogspot.com
Ceyhun Saray(İnstablogger)www.instagram.com/ceymakeup
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder