30 Ocak 2016 Cumartesi

Essence I Love Extreme Crazy Volume Maskara


Selam! Bugün bir maskara incelemesi yapacağız. Benim en en sevdiğim maskara olan Essence i love extreme crazy volume maskara. Hepimizin maskaradan beklentileri farklıdır. Benim bir maskarayı sevebilmem için en önemli şart kirpiklerimi tek tek ayırması. Sonrasında ise kıvırması, hacim vermesi vs. 

Essence markasının maskaraları hem uygun fiyatlı, hem de oldukça başarılılar. Essence i love extreme crazy volume maskara silikon fırça yapısına sahip. Bu tarz silikon fırçalar kirpikleri tek tek ayırıyor yapışmasını önlüyor. Küçük göz yapısına ve kısa kirpiklere sahip olanlar için ideal olduğunu düşünüyorum. Kirpikleri tek tek ayırmakta başarılı olduğu kadar hacim vermede de başarılı mı? İlk katta kirpikleri güzelce kıvırıyor. Günlük kullanım için uygun bir hacim veriyor ama bu maskaranın asıl güzelliği ikinci katı uygulayınca ortaya çıkıyor.Hiç mi kötü tarafı yok diyorsanız;

Olmaz mı! Essence maskaralarımda yaşadığım tek sorun dökülmesi. Saatler sonra kirpik diplerine dökülme yapabiliyor. Fiyat - performans açısından bakıldığında dökülme problemini göz ardı edebilirim. İndirim zamanı stoklarda bulmak imkansız. İndirim olmadığı zamanlarda bile stoklarda kalmıyor. İndirimsiz fiyatı 10.50TL, gördüğünüz yerde kaçırmayın bence bu maskaraya bir şans vermelisiniz :)


Okuduğunuz için çok teşekkürler! Sorularınız varsa yorum bırakmayı unutmayın. Bir sonraki yazımda görüşmek üzere.

BüşraYondemir

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder