26 Mayıs 2015 Salı

Loreal Paris Ombre Seti Ürün İncelemesi

Herkese merhaba :)

Son yılların meşhur saç modası ombreden bahsetmek istiyorum.  Ombre, Saç diplerinin koyu uçların açık olduğu modeldir. Dışarı çıktığımızda neredeyse ombresiz saç görmek mümkün değil :) 

Hepimiz sevdik omreyi , her saç modelinde ombreli saçlarımız olsun istedik. Özellikle kuaförde boya yaptırıp ağzı yanmış kızlarımız keşke kendimiz yapabilsek bu güzel saçları derken Loreal Ombre setini çıkardı.Loreal Paris Ombre seti sayesinde artık saçlarımızı evde ombre yapmak mümkün. 
Rossman , Gratis ve Watsons mağazalarında bulabileceğiniz Loreal Ombre setinin renk açan serisinin 3 rengi mevcut. ( Renk veren serisi kızıl ombre ve bakır ombre )
No1
Orta- Koyu Kahverengi saçlar içinNo2
Koyu Sarı – Orta Kahverengi saçlar içinNo3
Sarı – Koyu Sarı saçlar için


Ben ve kardeşimde bu modaya uyduk ve Loreal Paris ombre setini denedik. Benim saçlarım koyu renk olduğu için no1 koyu saçlar için olanı kullandım. Kız kardeşimin saçları koyu sarı saçlarına no3 sarı saçlar için olanı uyguladık.

Kutu içerisindekiler;
1 renk açıcı krem
1 oksidan losyonu
1 renk açıcı toz
1 saç bakım kremi
Eldiven
Uygulama fırçası
Kullanım klavuzu

Hazırlanışı normal boyayla aynı. Kutu içerisinden çıkanları uygulama şişesine döküp iyice karıştırdıktan sonra uygulamaya başlayabiliriz.

Özel fırçasına bir miktar boya döküp saçlarımızı tarıyoruz. Çene-kulak hizasından uygulamaya başlıyoruz. Uygulama işlemi 10 dk sürüyor.

Kullanma klavuzunda açık baz renklerde 25-35 dk., koyu baz renklerde 35– 40 dk. bekleme süresi yazıyor. Biz saçlarımızda 15-20 dk beklettik. Sonuçta açma işlemi yapıyoruz dikkat etmek gerekiyor. Ve ombreli saçlara kavuşuyoruz :) 


No3
Sarı – Koyu Sarı saçlar içinNo1
Orta- Koyu Kahverengi saçlar içinNo1
Orta- Koyu Kahverengi saçlar için


Saç açma işlemi uyguladığımız için saç uçlarında biraz yıpranma ve kuruma olabiliyor. Saç bakımı yapmamız gerekiyor. saç bakım yağı, keratin bakımı vb. uygulamalar yaparsanız saçlarınızdaki yıpranmaları en aza indirebilirsiniz.

Loreal Paris Ombre Seti fiyatı 22 tl Hoşçakalın :)
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder